Kurumsal

Kurumunuz, okulunuz, derneğiniz veya her sene bir araya gelen büyük grubunuz ile birlikte kurumsal kayak organizasyonu yapmak, pozitif bir ortamda vakit geçirmek, kaynaşmak ve şehir kaosundan kaçmak mı istiyorsunuz?  Kış aylarının açık ara en keyifli aktivitesini gerçekleştirmek; karlı dağlarda gezmek, kayak yapmak ve tekrar dirildiğinizi hissetmek için doğru adımı atmak üzeresiniz. ...Ama nereden başlayacağınız konusunda emin değil misiniz?

  • Kişi sayınıza uygun kayak turları ulaşım aracı
  • Kayak malzemeleri kiralama
  • Konaklama alternatifleri
  • Yemek programı ve restoran seçimi
  • Kayak bilmeyenler için eğitimin

...gibi bir çok soruya doğru ve uygun cevaplar bulmaya çalışırken çoğu kez kurumsal çözüm üretmek adına yetkili olan kişi, organize olup bu taşları bir araya getirmeye çalışırken ya kış sezonu kaçıyor, ya da 4-5 ayrı muhattap ile ayrı ayrı uğraşarak hem yüksek maliyetlere neden oluyor. Muhattap olacaklarınız istediğiniz standart da uzman çıkmayabilir, ayrı kişilerle çalışırken saatler birbirlerine tutturulamayabilinir.

Kartepe ve Kartalkaya'da, tek bir kalemde bize güvenebilirsiniz. Senede ancak bir kaç kez gezi organizasyonları yapmaya fırsat bulunabilecekken ve bunun da sorumluluğu siz de iken, gelin size yardımcı olalım. 10 senelik kış sporları ve turizm tecrübemiz ile kurumsal kayak gezisi ihtiyacınıza çözüm üretelim. PenguenTepe mağazamıza uğrayacak ve bizlerle, hizmet şeklimizle tanışacak olmanız, sonrasında tanıdıklarınıza bize önerecek olmanızı bilmemiz, bizim için fazlasıyla yeterli bir kazanç. Geri kalan hizmetlerin çoğunu en uygun bütçelerle gerçekleştirmeye hazırız. En iyi ve kaliteli hizmet farkını daha pahalıya değil, ucuza sunuyoruz. Şimdi irtibata geçin, arzu ettiğiniz gezinizi tavsiyelerimizle birlikte en keyifli formata geçirmede yardımcı olalım.

 

kurumsal@penguentepe.com(0216) 606 4000

kayak turu gezisi kurumsal çözüm

Araçlarımız oldukça üst standartlarda ve konfordadır. Dokunmatik araç arkası ekranlarda oyunlar, çok çeşitli filmler, WiFi internet ve fazlası bulunmaktadır. Şubelerimiz ise bulundukları lokasyonlarda kalabalık grup ve organizasyonlara rahatça hizmet edebilecek kapasitedirler..

Kartepe: 8 soyunma kabini, 2 tuvalet, 220 mt² iç alan, 27 metre ön cam cephe ve çok geniş otopark.

Kartalkaya (İstanbul): 4 soyunma kabini ve 2 (Bay & Bayan) tuvalet, 200 mt² iç alan alan ve çok geniş otopark.

Kartepe (Ankara): 3 soyunma kabini ve 2 (Bay & Bayan) tuvalet, 135 mt² iç alan alan ve elverişli otopark.

Bizden şimdi kurumsal teklif isteyin, gezinizi süratle kolaylaştıralım

TOP