fbpx

Kartepe kayak kiralama

Kartepe kayak kiralama

PenguenTepe, 2007 yılından beri Kartepe’ye kayak yapmaya gelen ziyaretçilerine güzel bir tecrübe yaşatabilmenin çabası içinde olmuştur. Kartepe kayak kiralama ihtiyaçlarına kaliteli, kullanım yaşı açısından mümküm olduğunda yeni kayak ve snowboard malzemeleri ile çözüm üretmekte ve bunları uygun koşullarla misafirlerine sunmaktadır. Kayak kıyafetleri kiralamanın yanı sıra, İstanbul'da veya bulunduğunuz şehirde trafikte vakit ve para harcamanıza gerek kalmadan; termal içlik, kayak çorabı, eldiven, kar gözlüğü...kısacası kayak ile ilgili ihtiyacınız olanlar uygun alternatiflerle hazır bulunmaktadır. Bize ulaşarak ürün uygunluğu sorabilirsiniz: 0262 354 34 33

Kartepe snowboard kiralama arayışınızda da size farklı kategorilerde snowboard ürünleri sunabilmekteyiz. Türkiye'de üst seviye snowboard denemek veya kiralamak istediğinizde PenguenTepe'nin "Elite Series" konseptindeki dünyaca ödül almış snowboardlarını deneyebileceksiniz. Tescilli bir marka olan PenguenTepe, kayak markalarından da önde gelenleri tercih etmektedir.

*** Pist dışı, bol karda kaymanıza olanak tanıyan freeride-backcountry'ye uygun Majesty marka kayaklar PenguenTepe ile Türkiye'de, tüm PenguenTepe şubelerinde. Sınırlı sayıdaki bu özel kayakları rezerve ettirmeyi unutmayın. Mevcut 6 modelimizin tümünü, teknik açıklama ve detayları ile birlikte şu sayfadan inceleyebilirsiniz: https://majestyskis.com/skis/freeski

Kayak malzemelerinizi doğru teknik altyapıya sahip ekipten temin ettiğinize emin olurken, PenguenTepe’nin sıcak atmosferi ve hizmeti de Kartepe anılarınızın bir parçası olacaktır. Kayak dönüşünde odun sobamızın başında kahve, çay ikramımızla kemiklerinizi ısıtacak, gezinizi bizimle birlikte sonlandırdığınıza memnun olacaksınız. Akabinde umuyoruz ki bizi Kartalkaya şubemizde de ziyaret edeceksinizdir.

Kartepe şubemiz Maşukiye merkezde bulunmaktadır. Lokasyon için tıklayın. İnstagramdan hava durumu ve kar anonslarını kaçırmamak için tıklayın.

Tüm şubelerimizde sadece kartla ödeme kabul edilmekte, nakit ödeme almamaktayız. Temassız kartlarla hızlı ve güvenli ödemeleri, en önemlisi ülke ekonomisine katkı sağlayan mali işleyişi desteklemekteyiz. Her işleminize mali fiş vermekteyiz, hem bizden, hem gelecekte ülkemizdeki tüm alışverişlerinizden fiş isteyiniz.

Kayak Kiralama Fiyatları

(2024 Sezonu)

Kayak

 • Standart Setler

  450TL
  Tek Kayak: 350, Tek Bot: 250
 • (+) Yeni ve Üst Segment Setler

  580TL
  Tek Kayak: 450, Tek Bot: 350
 • (+) Freeride / All Mountain

  580TL
  Tek Kayak: 450, Tek Bot: 350

Snowboard

 • Standart Snowboard Seti

  550TL
  Tek board: 400, Tek bot: 250
 • (+) Yeni ve Üst Segment Setler

  680TL
  Tek Board: 500, Tek Bot: 350
 • (++) Elite Snowboard Setleri

  800TL
  Tek Board: 600, Tek Bot: 350

Kıyafet & Aksesuar

 • Kayak Kıyafetleri

  200TL
  Pantolon - Mont (parça başı). Elite montlar 300 TL
 • Kask

  150TL
  Elit Kask 250TL
 • Gözlük/Goggle

  150TL
  Elit Gözlük 250 TL
 • Eldiven

  150TL
  Satılık 400 TL

(+) ve (++) kategorilerin botları yeni ve üst segmenttir (Burton, Atomic vb)

Kayak Malzemeleri Rezervasyon Formu

Ürün kalmayacak, sırada vaktim geçecek diye endişe etmeyin. Malzemelerinizi ayırtın, erkenden kayın

Önemli Notlar ve Kiralama Koşulları

 • Tüm talepler yazılı iletilmelidir, telefon ile rezervasyon yapılmamaktadır.
 • Akşam 16:00'dan sonra gelen talepler rezerve edilmeyebilir, ekip dinlenme süresidir. Zamanında talep geçilmesi ricadır.
 • Tüm taleplere gün içinde 12:00'den sonra dönüş yapılmaktadır. Bu saatten önce dükkan/operasyon yoğunluğu sebebi ile tarafınıza dönüş yapılmayabilir. Lütfen bu saatten önce, yazılı veya telefon ile talebin tarafımıza ulaşıp ulaşmadığını ayrıca araştırmanıza gerek yoktur.
 • Rezervasyon yaptırıp ürün ayırtabilmek için ödemenin mutlaka tamamlanmış olması gerekmektedir. Size ürünün ayrıldığına dair teyit ulaşmadan rezervasyon tamamlanmış olmayacaktır.
 • Saatlik veya yarım günlük kiralama yoktur. Süre takibi olmaksızın günlük kiralama yapılmaktadır ve aynı gün iade edilmelidir.
 • Tatilin kısa kesilmesi ve erken teslim edilmesi halinde, kullanılmayan gelecek günler iade edilir. Ürün teslim alındıktan sonra, erken teslim edilmeyen ürünlerde doğa koşulları veya hastalık gibi mücbir sebeplerde dahil olmak üzere ücret iadesi için yapılmaz.
 • Tüm şubelerimizde fiyatlar standart olup, PenguenTepe gerekli gördüğü durumda fiyat değişikliği hakkına sahiptir.
 • Ürün teslimi esnasında kimlik bırakılmalıdır
 • Sorularınız veya irtibat için: 0262 354 34 33 | kartepe (at) penguentepe.com

Kayak Bakım Fiyatları

(2024 Sezonu)
 • Sıcak Wax

  300TL
 • Sıcak Wax + Dolgu veya Çelik Bakımı

  400TL
 • Full Bakım

  480TL
  Sıcak Wax + Dolgu + Çelik Bakımı

Kayak / Snowboard bakımı, kayma deneyiminizi önemli oranda yükseltmektedir. Bakımsız kayaklarla performans alamaz, özellikle az eğimli pistlerde zorlanabilirsiniz.

Şubelerimizde çay/kahvenizi içerken kayaklarınıza bakım yaptırarak kayak tecrübenizi dopingleyin. Not: Bakım süresi yoğunluğa ve sıraya bağlıdır.

Lokasyon & Ulaşım bilgisi

Otoyol üzerinden gelirken İzmit (Doğu) / Kartepe sapağından çıkmalısınız. Gişelerden çıktıktan hemen sonra D-100 üzerinden sağa, yaklaşık 150 metre sonra yine sağa Sapanca istikametine girmelisiniz. 10 dakikalık bir yoldan sonra ilk Kartepe sapağından çıkmamalı ve devam etmelisiniz (Yol çok dik). Maşukiye merkeze vardığınızda, sağa merkeze girer girmez soldan Kartepe yoluna devam ederken 200 metre ileride sağda PenguenTepe'yi göreceksiniz.

Kar Durumunu mu merak ediyorsunuz?

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan (@penguentepe) ve mobil uygulamamızdan (penguentepe) takip ederek kayak merkezlerinin en güncel durumlarını görsel paylaşımlarla birlikte görebilirsiniz. Uygulamamızda 0 gözüken merkezlerde kayak sezonu başlamamış demektir.

kar durumu güncelleme kayak mobil uygulaması

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

TOP