fbpx

Kartepe kayak kiralama

Kartepe kayak kiralama

PenguenTepe, 2007 yılından beri Kartepe’ye kayak yapmaya gelen ziyaretçilerine güzel bir tecrübe yaşatabilmenin çabası içinde olmuştur. Kartepe kayak kiralama ihtiyaçlarına kaliteli, kullanım yaşı açısından mümküm olduğunda yeni kayak ve snowboard malzemeleri ile çözüm üretmekte ve bunları uygun koşullarla misafirlerine sunmaktadır. Kayak kıyafetleri kiralamanın yanı sıra, İstanbul'da veya bulunduğunuz şehirde trafikte vakit ve para harcamanıza gerek kalmadan; termal içlik, kayak çorabı, eldiven, kar gözlüğü...kısacası kayak ile ilgili ihtiyacınız olanlar uygun alternatiflerle hazır bulunmaktadır. Bize ulaşarak ürün uygunluğu sorabilirsiniz: 0262 354 34 33

Kartepe snowboard kiralama arayışınızda da size farklı kategorilerde snowboard ürünleri sunabilmekteyiz. Türkiye'de üst seviye snowboard denemek veya kiralamak istediğinizde PenguenTepe'nin "Elite Series" konseptindeki dünyaca ödül almış snowboardlarını deneyebileceksiniz. Tescilli bir marka olan PenguenTepe, kayak markalarından da önde gelenleri tercih etmektedir.

*** Pist dışı, bol karda kaymanıza olanak tanıyan freeride-backcountry'ye uygun Majesty marka kayaklar PenguenTepe ile Türkiye'de, tüm PenguenTepe şubelerinde. Sınırlı sayıdaki bu özel kayakları rezerve ettirmeyi unutmayın. Mevcut 6 modelimizin tümünü, teknik açıklama ve detayları ile birlikte şu sayfadan inceleyebilirsiniz: https://majestyskis.com/skis/freeski

Kayak malzemelerinizi doğru teknik altyapıya sahip ekipten temin ettiğinize emin olurken, PenguenTepe’nin sıcak atmosferi ve hizmeti de Kartepe anılarınızın bir parçası olacaktır. Kayak dönüşünde odun sobamızın başında kahve, çay ikramımızla kemiklerinizi ısıtacak, gezinizi bizimle birlikte sonlandırdığınıza memnun olacaksınız. Akabinde umuyoruz ki bizi Kartalkaya şubemizde de ziyaret edeceksinizdir.

Kartepe şubemiz Maşukiye merkezde bulunmaktadır. Lokasyon için tıklayın. İnstagramdan hava durumu ve kar anonslarını kaçırmamak için tıklayın.

Kayak Kiralama Fiyatları

 • Kayak ve Snowboard Seti

  100TL
  Standart - Giriş seviyesi
 • (+) Kayak Setleri

  145TL
  2020 ve üstü yeni setler veya Offpist/All mountain kayaklar
 • (+) Snowboard Setleri

  145TL
  2020 ve üstü yeni setler veya 2017 öncesi Elite setler
 • (++) Elite Snowboard Setleri

  190TL
  2018 ve sonrası ödüllü Elit setler
 • Kayak Kıyafetleri

  45TL
  Pantolon - Mont (parça başı). Elite montlar 90 TL
 • Kayak Aksesuarları

  30TL
  Kask - Gözlük/Goggle (parça başı)
 • Eldiven

  60TL
  Satılıktır, yeni verilmektedir

Kayak Malzemeleri Rezervasyon Formu

Ürün kalmayacak, sırada vaktim geçecek diye endişe etmeyin. Malzemelerinizi indirim ile ayırtın, erkenden kayın

Önemli Notlar ve Kiralama Koşulları

 • Geç saatlere kalan taleplere ürün ayrılamayabilinir.
 • Rezervasyon yaptırıp ürün ayırtabilmek için ödemenin mutlaka tamamlanmış olması gerekmektedir. Size ürünün ayrıldığına dair teyit ulaşmadan rezervasyon tamamlanmış olmayacaktır.
 • Saatlik veya yarım günlük kiralama yoktur. Süre takibi olmaksızın günlük kiralama yapılmaktadır ve aynı gün iade edilmelidir.
 • Doğa koşulları sebebiyle kayak pistlerinin tümü, tüm gün boyunca kapalı olması halinde kayak kiralama ücretleri iade edilir.
 • Tüm şubelerimizde fiyatlar standart olup, PenguenTepe gerekli gördüğü durumda fiyat değişikliği hakkına sahiptir.
 • Ürün teslimi esnasında kimlik bırakılmalıdır
 • Sorularınız veya irtibat için: 0262 354 34 33 | kartepe (at) penguentepe.com

Kar Durumunu mu merak ediyorsunuz?

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan (@penguentepe) ve mobil uygulamamızdan (penguentepe) takip ederek kayak merkezlerinin en güncel durumlarını görsel paylaşımlarla birlikte görebilirsiniz. Çok uğraşmanıza, binbir yere sormanıza gerek yok; en güncel bilgi bir tık ötenizde. Ekibimiz her gün dağda, istifade edin ;) Şimdi tıklayın.

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

Kartepe Şube lokasyonumuz

Lokasyon / navigasyon için butonu tıklayınız. kartepe (@) penguentepe.com | 0262 354 34 33
TOP