fbpx

ПРОКАТ ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРЯДЖЕННЯ В КАРТЕПЕ

Гірськолижний будинок Penguentepe в Картепе

З 2007 року PenguenTepe прагне подарувати чудові  враження своїм гостям, які приїжджають в Картепе насолодитися чистим гірським повітрям і катанням на лижах. Гірськолижний будинок PenguenTepe в Картепе (Kartepe) надає в оренду лижі та сноуборди найвищої якості, які представлені сьогодні на ринку, і пропонує їх своїм гостям на вигідних умовах. Ми подбали про те, що б прокатний сервіс був для вас зручним і комфортним - вам не доведеться витрачати зайві фінанси та час на покупку супутніх товарів в Стамбулі або іншому місті - ви можете придбати все необхідне в наших лижних будинках  дорогою до гір. Перелік гірськолижного спорядження та одягу в наших сервісах надзвичайно різноманітний: термобілизна, лижні шкарпетки, рукавички, захисні окуляри, шоломи ... Ви так само можете орендувати куртки та штани для занять гірськолижним спортом. Всю інформацію про ціни, наявність і розміри спорядження ви можете отримати, зв'язавшись з нами: 0262 354 34 33 | +90 (544) 543 24 35 (yкраїномовний асистент).
Отримати максимальне задоволення від зимового відпочинку неможливо без якісного спорядження. Ми пропонуємо так само прокат сноуборд-спорядження в різних категоріях. Останні моделі, сноуборди преміумклас в Туреччині ви можете орендувати в PenguenTepe концепції «Elite Series». PenguinTepe, зареєстрований бренд, що пропонує своїм гостям спорядження від провідних гірськолижних брендів.
Поряд з орендою спорядження наш сервіс забезпечить вас професійною командою і розвиненою технічною інфраструктурою. Відпочити після катання на лижах ви зможете біля дров'яної печі з чашкою ароматної кави або чаю в наших лижних будинках. Тепла атмосфера і високий сервіс лижного будинку PenguenTepe стануть частиною ваших приємних спогадів про Картепе. Ми сподіваємося, що ви відвідаєте також нашу філію в Карталкая.
Наша філія в Картепе розташований в центрі Машукіє (Maşukiye). Клацніть, щоб дізнатися місце розташування. Натисніть, щоб не пропустити прогнози погоди та анонси снігу з Instagram.

Ціни на прокат спорядження

(Сезон 2022-23)

 • Лижний або сноуборд сет

  220TL
  Стандарт - Початковий рівень
 • (+) Лижний сет

  290TL
  Нові комплекти, 2021 та пізніших моделей або лижі Off Pist / All Mountain
 • (+) Cноуборд сети

  290TL
  Нові комплекти ,2021 та пізніше або Елітний сет, 2019 та більш ранніх моделей.
 • (++) Елітні сноуборд сети

  390TL
  Відзначені нагородами комплекти, 2020 та пізніших моделей.
 • Лижний одяг

  100TL
  Штани, куртки (за одиницю). Вартість оренди елітних курток 170 tl.
 • Шоломи

  75TL
  Елітний шолом 150 TL
 • Захисні окуляри

  50TL
  Елітні окуляри 100 TL
 • Рукавиці

  180TL
  Нові для продажу (рукавички в оренду не надаються).

Запит на бронювання гірськолижного спорядження

Для того, щоб не втрачати часу в черзі та  не перейматися тим, що, що спорядження, яке ви хочете орендувати не буде в наявності, забронюйте те, що вам необхідно заздалегідь, і присвятіть повністю день катання і відпочинку.

Важливі зауваження і умови оренди

 • Спорядження, заброньоване пізніше, ніж за 24 години до прибуття, не може бути гарантовано залишено під ваше замовлення.
 • Бронювання буде завершено тільки після повної оплати. Ми не можемо Вам гарантувати наявність саме тих моделей спорядження й одягу, які ви вибрали, якщо вони не оплачені. Бронювання не буде завершено, поки ви не отримаєте підтвердження того, що товар відкладений.
 • У нас немає погодинної оренди або оренди на пів дня. Спорядження дається в оренду на весь день катання і має бути повернуто ввечері того ж дня.
 • У разі несприятливих природних умов, оплата за прокат лиж відшкодовується, якщо все лижні траси закриті весь день.
 • Ціни є стандартними у всіх наших філіях, але PenguenTepe залишає за собою право змінювати вартість в разі потреби.
 • Для орендованих товарів обов'язково залишити в заставу державний ID - або грошову заставу в розмірі вартості комплекту.
 • З усіх питань звертайтеся: 0262 354 34 33 | kartepe (at) penguentepe.com | +9 (0544) 543 24 35 (yкраїномовний асистент) int@penguentepe.com

Вас цікавить чи є сніг у горах?

Ви можете слідкувати за нашими акаунтами в соціальних мережах @ penguentepe.ru і нашим мобільним додатком (penguentepe), щоб бути в курсі актуальної інформації про стан гірськолижних курортів. Не потрібно переглядати тисячу ресурсів. Найсвіжіша інформація на відстані всього одного кліка. Скористайтеся цим, адже наша команда знаходиться в горах кожен день і постійно оновлює інформацію про стан трас. Натисніть зараз.

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

Гірськолижний будинок PenguenTepe в Kartepe Локація

Натисніть кнопку для визначення місця розташування / навігації. kartepe (@) penguentepe.com | 0262 354 34 33
TOP