fbpx

ПРО КОМПАНİЮ

Починаючи з 2006 року, команда Penguentepe прагне забезпечити найвищий рівень сервісу для наших клієнтів. За цей час компанія значно розширилася. Починаючи з гiрськолижних будинків ми виросли в повноцінне туристичне агентство. Ті, хто довірив нам свій відпочинок (як індивідуальний, так і бізнес-корпоративний), повертаються знову і знову. Наша місія полягає в тому, щоб надавати якісні товари і послуги в комфортних умовах і в теплій атмосфері, і стати пріоритетним вибором в ваших лижних поїздках, а також познайомити з одним з найбільш захоплюючих видів спорту - кайтсерфінгом.
ГİРСЬКОЛИЖНİ БУДИНКИ PENGUENTEPE: Наші лижні будиночки прокату спорядження, розташовані в Картепе (Kartepe), Карталкая (Kartalkaya) і Дёртдіван (Dörtdivan), і є комфортною зупинкою для наших гостей, на додаток до лижної оренди.
ГİРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ: Ми створюємо комфортні умови проживання транспортні альтернативи іншим трансферам в гори. Penguentepe щодня відправляє лижні тури в Картепе, а у вихідні дні в Карталкая і Улудаг.
PenguenTepe є зареєстрованим товарним знаком, і всі туристичні операції здійснюються нашим туристичним оператором групи A з документом № 9953, членом TÜRSAB під назвою «Penguen Tepe Turism».
ШКОЛА КАЙТСЕРФİНГУ: Крім наших зимових турів ми проводимо заняття з кайтсерфінгу в Саросській затоці.
Школа кайтсерфінгу PenguenTepe є освітньо-прикладним центром з акредитацією TUYEP ( Турецька федерація парусного спорту - Всесвітня програма парусного спорту і схвалена Міністерством національної освіти), і сертифікатом управління туризмом.
СОЦİАЛЬНА ВİДПОВİДАЛЬНİСТЬ: PenguenTepe підтримує дітей-сиріт з дитячих будинків в зимових видах спорту і спорядженні, а також ми надаємо регулярну спонсорську підтримку освіти Darüşşafaka і сиріт з асоціацією IHH.

ГİРСЬКОЛИЖНİ БУДИНКИ PENGUENTEPE

ГİРСЬКОЛИЖНİ ТУРИ

ШКОЛА КАЙТСЕРФİНГУ

PenguenTepe Turizm ve Spor Hizmetleri LTD.ŞTİ (TüRSAB belge no: 9953)

0216 606 4000 | +9 (0544) 543 24 35 (yкраїномовний асистент)

int@penguentepe.com

Fahrettin Kerim Gökay cad. 51/3. Hasanpaşa. Kadıköy/IST

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

TOP