fbpx

Готелі Гірськолижних Курортів

Протягом лижного сезону, компанія Penguentepe щодня відправляє тури зі Стамбула на кращі гірськолижні курорти Туреччини, пропонуючи варіанти розміщення з приголомшливими знижками, прагнучи зробити ваші спогади про поїздку в гори ще більш приємними. Ґрунтуючись на нашому досвіді, ми підберемо для вас відповідний готель згідно з вашими вподобаннями, а так же запропонуємо оптимальні пакети послуг, включаючи трансфер і гірськолижне спорядження.

 

ГОТЕЛİ КАРТЕПЕ

Проведіть час на трасах найближчого до Стамбулу гірськолижного курорту. Ваша поїздка стане ще зручніше і простіше з нашими турами в Картепе, що вирушають щодня.

ГОТЕЛİ УЛУДАГ

Якщо вам необхідний готель, трансфер або оренда гірськолижного спорядження, проконсультуйтеся з нами і ми підберемо для вас відповідний пакет послуг згідно з вашим запитом: 0216 606 4000 | +9 (0544) 543 24 35 (yкраїномовний асистент)

ГОТЕЛİ КАРТАЛКАЯ

Ми створюємо комфортні умови проживання і транспортні альтернативи. З нашими пакетами, що включають трансфер і оренду лижного спорядження ваш відпочинок стане ще простіше.Зв'яжіться з нами: 0216 606 4000 | +9 (0544) 543 24 35 (україномовний асистент)

Акції від PenguenTepe

Відвідайте нашу сторінку пропозицій, щоб дізнатися про сюрпризи, обмежені за часом, і про альтернативи раннього бронювання.

TOP