fbpx

Hakkımızda

2006 yılında başlayan faaliyetlerimizle kış ve doğa sporları alanında bireysel ve kurumsal taleplere olabilecek en eğlenceli ve profesyonel çözümleri oluşturmaya çalışmaktayız. PenguenTepe ailesi olarak misyonumuz, kaliteli ürün ve hizmetleri uygun koşullarda ve sıcak bir atmosferde sunarak doğa sporları ve kayak gezilerinizde güvendiğiniz ve öncelikli tercihiniz olabilmektir.

PenguenTepe tescilli bir marka olup, tur operasyonlarımız "Penguen Tepe Turizm" ünvanlı TÜRSAB üyesi A-9953 belge numaralı seyahat acentamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

KAYAK EVLERİ: Kartepe, Kartalkaya ve Dörtdivan (Kartalkaya - Ankara yolu) şubelerimizde kayak malzemeleri kiralama hizmeti sunduğumuz kayak evlerimiz, kayak kiralamanın ötesinde ziyaretçilerimize yol üzerinde sıcak bir mola durağı olmuştur.

 

KAYAK TURLARI: Her gün kesin kalkışlı Kartepe kayak turlarımızın yanı sıra, Kartalkaya turları ve Uludağ turlarımızda bireysel ve kurumsal taleplere uygun koşullarda, konforlu ulaşım ve konaklama alternatifleri oluşturmaktayız.

 

 

YAZ AKTİVİTELERİ: Kış ayları haricinde, doğa sporları üzerine odaklandığımız diğer faaliyetlerimizde en üst seviye memnuniyet oranları ile eğlence, huzur ve heyecan aşılamaya devam etmekteyiz.

PenguenTepe Turizm ve Spor Hizmetleri LTD.ŞTİ (TüRSAB belge no: 9953)

0216 606 4000 | info (at) penguentepe.com

Fahrettin Kerim Gökay cad. 51/3. Hasanpaşa. Kadıköy/IST

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

TOP