fbpx

НАВЧАННЯ КАЙТСЕРФİНГУ / КУРСИ

З 2006 року, ми з радістю вітаємо вас у наших будиночках оренди сноубордів і гірських лиж, а також надаємо транспортні послуги до кращих гірськолижних курортів в Туреччині. Влітку, Навесні та Восени з нашою школою кайтсерфінгу в затоці Сарос Галлі Полі (Gelibolu) в провінції Чанаккале (Çanakkale), найближчій до Стамбула точці Егейського моря, ми запрошуємо вас познайомитися з самим приємним, найпопулярнішим видом спорту на відкритому повітрі.  Після завершення курсу кайтсерфінгу з нами, ви полюбите цей вид спорту і переконайтеся на скільки легко практикуватися з кайтсерфом не докладаючи значних фізичних зусиль. Для навчання слід виділити мінімум 2, бажано 3-4 дні.

*На данному етапі навчання в нашій школі проводиться на турецькій і англійскій мовах. 

(На теоретичних заняттях можлива допомога україномовного помічника за попереднім записом)

Ми знаходимося в одній із найближчих до Стамбула точок, що підходять для навчання кайтсерфінгу з погляду географії та погодних умов; Окрім переважаючого вітру Poyraz (Північний вітер), ми можемо проводити тренування за будь-якого вітру, включаючи Lodos (південно-західний), на наших 2-х спотах (мабуть, у нас найкращий південно-західний спот у Туреччині). Ваша освіта не залишиться незавершеною, якщо ви почуєте фразу «зворотний вітер».

З нещодавно завершеним шосе Чанаккале ви можете заощадити ще більше часу та коштів у дорозі та не обмежувати себе далекими поїздками. Вирішивши вранці, ви можете бути на пляжі вже після обіду, адже дістатися зі Стамбула до нашої локації і тренуватися дуже просто.

Ба більше; Ми надаємо постійну знижку в розмірі 20% на оренду кайтсерф спорядження  для тих, хто проходить курс від PenguenTepe. Вам краще втекти з міста з нами;)

Переваги Кайтсерфінгу в Затоці Сарос ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Галліполі

 • ВİТЕР

  Знаменитий вітер Егейського моря і Сароса в літні весняні та осінні місяці
 • НАПРЯМОК ВİТРУ

  Безпечна природна зона з вітром, який дме в бухту. Будь то Пойраз або Лодос, у нас є можливість провести навчання по всіх напрямках вітру.
 • РİВЕНЬ ВОДИ

  Дуже зручна зона навчання. У районах близьких до берега неглибоко. Піщане дно.
 • ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ

  Простора територія не переповнена кайтамі в затоці
 • РОЗТАШУВАННЯ

  Завдяки своєму географічному розташуванню і погодним умовам це найближча і зручна точка до Стамбулу.

Ціни на Навчання Кайтсерфінгу та Прокат Спорядження (Сезон 2023)

Ціни на Курси Кайтсерфінгу

 • 6 Годин: Один на один

  7200TL
  Групове заняття 6000 TL
 • 8 Годин: Один на один

  9200TL
  Групове заняття 7200TL
 • 10 Годин: Один на один

  11500TL
  Групове заняття 9000 TL
 • 1 година індивідуального заняття

  1300TL
ПРИМİТКИ:

*** Стандартні ціни вказані для груп від 2 до 3 осіб. Рекомендований базовий курс становить 8 або 10 годин, а 6-годинний пакет призначений тільки для тих, хто має дуже добрий спортивний досвід або вже почав займатися кайтсерфінгом раніше. Всі ціни вказані зі знижкою при оплаті готівкою. Можлива оплата кредитною карткою і за видатком. Також можлива оплата банківським переказом. (Приймаються тільки турецькі кредитні карти). Деталі нижче

Змішані Пакети Послуг

 • 1 Година Занять + Година Прокату

  1700TL
 • 1 Година Занять + День Прокату

  1900TL
 • 2 Години Занять + День Прокату

  3000TL
ПРИМİТКИ:

*** Пакети послуг є одноденними і повинні бути використані в один і той же день, вони не можуть бути розділені на різні дні.

Ціни на Прокат Спорядження для Кайтсерфінгу

 • Повний комплект на 1 годину

  650TL
 • Повний комплект на 1 день

  1100TL
 • 3 Дні Прокату та більше

  900TL
  Ціна прокату за один день
ПРИМİТКИ:

Оренда включає в себе сет, що складається з борда, кайта і планки управління. Шоломи також надаються в залежності від рівня підготовки. Оренда тільки кайта складає 60% від вартості сету, тільки борда 40%, 25% якщо орендується планка/трапеція/гідрокостюм. Ми надаємо нашим гостям, які пройшли навчання в PenguenTepe (мінімум 6 годин), постійну знижку на оренду кайтсерф спорядження в розмірі 20%.

У заявках на оренду потрібне вміння володіти технікою кайтсерфінга. У разі недостатнього рівня підготовки слід брати додаткові заняття. Навіть при наявності власного спорядження, люди з недостатнім рівнем підготовки не можуть бути допущені на тренувальний майданчик.

İнші послуги

 • Зберігання

  100TL
  3-й і наступні дні поспіль 70TL за день.
 • Душ, кабіна для перевдягання, шезлонг тощо.

  50TL
  Використання даних послуг у дні навчання та оренди безкоштовні. Витрати на кафе також діють замість щоденної оплати.Також 2 роки безкоштовно для гостей, якi прибали у нас спорядження (мінімум борд або кайт), і 1 рік безкоштовно для прибавших гідрокостюми та трапеції.
 • Надання допомоги

  150-250-400 TL
  Безкоштовно під час навчання. Для гостей, що орендують або приїхали зі своїм спорядженням, у разі потреби,Моторний човен 400 TL, наземний транспорт 250 TL, за підтримки нашої команди пішки 150 TL.
ПРИМİТКИ:

Оренда включає в себе сет, що складається з борда, кайта і планки управління. Шоломи також надаються в залежності від рівня підготовки. Оренда тільки кайта складає 60% від вартості сету, тільки борда 50%. Ми надаємо нашим гостям, які пройшли навчання в PenguenTepe (мінімум 6 годин), постійну знижку на оренду кайтсерф спорядження в розмірі 20%.

kitesurf kredi kartı ile ödeme

Можливість розрахунку на виплат по кредитних картах до 12 місяців (карти турецьких банків)

Увага! Наші стандартні сезонні ціни – це ціни за готівку. Якщо ви бажаєте використовувати кредитну картку одним платежем, то до зазначеної суми додається 10%. ; 0–4 місяці з різницею +10%, 6 місяців із різницею 12%, 12 місяців із різницею 15%. *Приймаються лише турецькі банківські картки.
kitesurf kredi kartı ile ödeme

Можливість розрахунку на виплат по кредитних картах до 12 місяців (карти турецьких банків)

Увага! Наші стандартні сезонні ціни – це ціни за готівку. Якщо ви бажаєте використовувати кредитну картку одним платежем, то до зазначеної суми додається 10%. ; 0–4 місяці з різницею +10%, 6 місяців із різницею 12%, 12 місяців із різницею 15%. *Приймаються лише турецькі банківські картки.
konaklama kitesurf bolayır

Акція на безкоштовне житло

Відтепер ми допомагаємо вам скоротити не тільки транспортні витрати та витрачений вами час на далекі поїздки, а й витрати на проживання;)

 • Розміщення буде надаватися безкоштовно першому, хто забронює курс у нас на кожен календарний день на основі першого бронювання (максимум 2 або 3 особи в кімнаті, залежно від наявності). Тобто, якщо ви хочете скористатися акцією з розміщення, вам необхідно вибирати дату, на яку ніхто ще не забронював заняття. Тобто вам потрібно бути першим.
 • Тим, хто пройде щонайменше 6 годинний курс, надається 1 ніч, а тим, хто пройде 8 або 10 годинний курс, надається 2 ночі проживання. * Акція дійсна лише на час проходження курсу за передоплатою і не може бути перенесена на інший день.
 • Вечір суботи виключено з акції. Діє в решту 6 днів тижня. Примітка. Ми намагатимемося надати можливості для суботи в період раннього бронювання, коли щільність низька, проте ми не беремо на себе жодних зобов'язань.
 • У нас є більше одного контрактного варіанту розміщення, і ми подбаємо про те, щоб наші гості, орієнтовані на кайтсерфінг, залишалися в тому самому місці.
kitesurf promosyonu fırsat penguentepe

Подарунковий лижний тур, включаючи лижі

Одноденний Гірськолижний тур у подарунок, що включає 1 безкоштовний лижний комплект для кожного, хто пройде 10-годинний курс.

 • Акція діє протягом 1 календарного року (перший зимовий сезон) з моменту придбання курсу.
 • У гірськолижних турах PenguenTepe включений транспорт туди і назад, пакет зі сніданком в автобусі і прокат лиж в одному турі. Скі-пас, проживання і т.д. усі додаткові послуги не включені до туру.
 • Гість несе відповідальність за вибір дати та відстеження відповідних снігових умов та наявності місць активного туру (Картепе, Картка або Улудаг). Його не можна перевести на інші сезони, передати іншим фізичним особам або перевести в інші послуги чи готівку.

Загальна İнформація та Умови

 • Теоретичні заняття на суходолі можуть проводитися в групах, а навчання в воді може проходити 1,2 або 3 людини. Якщо є 2-3 людини, студентам також корисно уважно спостерігати за перемогами і помилками один одного.
 • Рівень, який може бути досягнутий в кінці тренувального періоду (як і у всіх видах спорту), не може бути абсолютно гарантований. Він може прогресувати швидше або повільніше в залежності від спортивної підготовки людини або погодних умов. Проте, варто зазначити, що в нашому НЕ багатолюдному місці швидкість прогресу значно вище на користь студента, ніж в більш людних туристичних бухтах.
 • Як і у випадку з уроками катання на лижах, уроки можуть не починатися в точний час. Залежно від можливих причин, таких як збільшення або зменшення швидкості вітру, втома студентів (через тривалость курсу), інструктор може перенести заняття на ранній час або відкласти на якийсь проміжок часу, зробивши графік гнучким.
 • Ви повинні виділити мінімум 2 дні для 6-годинних курсів і мінімум 3 дні для 8-годинних курсів (6-годинний курс може підійти тільки для тих, у кого є добрий спортивний досвід або якщо студент вже трохи знайомий з кайтсерфінгом, рекомендований час - 8 годин). Ми рекомендуємо тим, хто може бути вільний, приїжджати в будні дні, так як вони спокійніше вихідних.
 • У разі, якщо вітру недостатньо для заняття, оплачені години переносяться на наступні відвідування.
 • Якщо обладнання не повертається після 1 години прокату, орендна плата стягується за 1 день, незалежно від годин використання
 • PenguenTepe залишає за собою право вносити зміни в умови та ціни, за винятком передплачених.
Наші стандартні сезонні ціни – це ціни за готівковий розрахунок. Якщо ви бажаєте використовувати кредитну картку одним платежем, то до зазначеної суми додається 10%. ;0-4 міс. Інші ставки розстрочки, як зазначено вище. Приймаються лише турецькі карти
PenguenTepe має право змінювати ціну / ставку на послуги, оплата яких не завершена, тому що ставки розстрочки можуть бути змінені фінансовою установою-посередником. Penguentepe не може впливати на відсоток, вказаний вашим банком.
Ціни на пакети є зниженими. Оплата стягується одним платежем. Якщо Ви бажаєте зробити платіж на частково за кожен день, тоді за основу береться базова погодинна ставка.
Бронювання на дату до оплати необхідно підтвердити: kite (at) penguentepe.com | 0545 615 60 00
+9 (0544) 543 24 35 (україномовний асистент) int@penguentepe.com

Google Карта: https://goo.gl/maps/uAos2RtVRpu (Ви заощадите 30-40 хвилин, вийшовши на щойно завершене шосе Чанаккале перед Малкарою, не потрібно переїжджати через Кешан. Навігація веде правильно).

Автобус зі Стамбула: Всі автобуси зі Стамбула до Чанаккале (Çanakkale) і проїжджають через Галліполі (Gelibolu) можуть залишити пасажирів на розв'язці Болаір (Bolayır), яка знаходиться за 15 хвилин від Галліполі. Ми можемо легко зустріти наших гостей, які будуть проходити навчання в нашій школі, у цієї розвилки. Зв'яжіться з нами заздалегідь: kite (at) penguentepe.com | 0545 615 6000
 
+9 (0544) 543 24 35 (yкраїномовний асистент) int@penguentepe.com

Знижка 35% - Останній день занять 20 Травня |
Знижка 20% -21 травня – 20 червня |

* Не використані години занять у запропоновані дати будуть перераховані за стандартною ціною погодинних уроків. Для отримання знижок вся оплата має бути здійснена одним платежем.

kite (at) penguentepe.com | 0545 615 6000
+9 (0544) 543 24 35 (україномовний асистент)
int@penguentepe.com

PenguenTepe тут із абсолютно новою акцією. Безкоштовне проживання для тих, хто одержує мінімальний 6-годинний пакет навчання!Умови акції;

 • Розміщення буде надаватися безкоштовно першим, хто забронює курс у нас на кожен календарний день на основі першого бронювання (максимум 2 або 3 особи в кімнаті, залежно від наявності).
 • Тим, хто пройде щонайменше 6 годинний курс, надається 1 ніч, а тим, хто пройде 8 або 10 годинний курс, надається 2 ночі проживання. * Акція дійсна лише на час проходження курсу за передоплатою і не може бути перенесена на інший день.
 • Вечір суботи виключено з акції. Діє в решту 6 днів тижня. Примітка. Ми намагатимемося надати можливості для суботи в період раннього бронювання, коли щільність низька, проте ми не беремо на себе жодних зобов'язань.
 • Обов'язково надіслати депозит за навчання, щоб ми могли зарезервувати певну дату для власника бронювання. Відстрочка/зміна/скасування неможлива, і в такому разі буде віднято депозит у розмірі 500 турецьких лір.
 • У нас є більше одного контрактного варіанту розміщення, і ми подбаємо про те, щоб наші гості, орієнтовані на кайтсерфінг, залишалися в тому самому місці.

Для прогнозів погоди:

Windguru Saros:https://www.windguru.cz/129841 (Ви можете побачити його внизу цієї сторінки)

Також ви можете стежити за мобільними додатками Windy

Це залежить від людини. Одні вчаться за 8 годин, інші можуть досягти достатнього рівня за 13 годин. Критерій - здатності самостійно ковзати по воді на борді і контролювати кайт. У разі неготовності вам буде рекомендовано брати додаткові уроки замість прокату.

Звісно. Проте;

Ви повинні бути в змозі без проблем керувати кайтом на хорошому рівні, знати та вміти застосувати правила безпеки. Вміти безпечно піднімати та припарковувати кайт, добре володіти технікою обгону. Ви не можете займати безпечну вихідну доріжку та тренувальний майданчик для тренування (без тренера) або відпочинку, а також ризикувати іншим спортсменам та студентам. Якщо у вас немає безпечного володіння кайтом на хорошому рівні, ви повинні відвідувати заняття або не займати зону катання.

Очевидно, що наша команда та наша школа беруть на себе важливі фінансові зобов'язання, щоб зробити свій внесок у розвиток цього виду спорту, оскільки це комерційна діяльність. Рятувальні послуги з нашою командою та технічною інфраструктурою (катер, пікап тощо) платні. Порятунок на моторному човні коштує 400 турецьких лір, порятунок на наземному транспортному засобі – 250 турецьких лір, а втручання нашої команди для підтримки вашого обладнання – 150 TL.

 • Гюнейлі (Güleyli): У вільний час, до або після занять, ви можете відправитися в сусідню затоку  Гюнейлі.
 • Увечері ви можете відправитися в Шаркой (Şarköy - 30 хвилин) або в рибальські ресторани в центрі Галлі полі (Gelibolu - 15 хвилин).
 • Ви можете спуститися в крихітну, але гарну бухту прямо у кайт-пляжу (крайнє зображення).
 • Любителі історії, можуть відвідати місце де розташовувалася легендарна ТРОЯ, а так само побачити величезний макет троянського коня в центрі Чанаккале (при наявності вільного дня)
penguentepe kitesurf

Інформація про місцезнаходження та транспорт

Завдяки нещодавно завершеному (Березень 2022 р.) шосе Чанаккале ви можете під’єднатися до нового шосе перед Malkara і повернути на Kavakköy, щоб дістатися до нашої школи принаймні на 30-40 хвилин швидше. Зовсім не обов’язково їхати через Кешан. Навігація Google зараз показує вірний шлях.

Лінія Підтримки Школи Кайтсерфінгу

Україномовний асистент
Подвійний клік. Зробіть крок ближче до вітру!

kitesurf destek iletişim

Вітер / Прогноз погоди (прокрутіть)

* Зазвичай там, де знаходиться наша школа, вітер сильніший *

Наша Локація

Натисніть кнопку для розташування / навігації. kite (@) penguentepe.com | 0545 615 6000| +9 (0544) 543 24 35 (україномовний ассистент) int@penguentepe.com

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

TOP