fbpx

НАВЧАННЯ КАЙТСЕРФİНГУ / КУРСИ

Протягом 12 років роботи ми з радістю вітаємо вас у наших салонах оренди сноубордів і гірських лиж, а також надаємо транспортні послуги до кращих гірськолижних курортів в Туреччині. Влітку, Навесні та Восени з нашою школою кайтсерфінгу в затоці Сарос Галлі Полі (Gelibolu) в провінції Чанаккале (Çanakkale) ми запрошуємо вас познайомитися з самим приємним, найпопулярнішим видом спорту на відкритому повітрі. Багатьом може здатися, що кайтсерфінг це складно, але це не так. Після завершення курсу кайтсерфінгу з нашими сертифікованими Турецькою Вітрильною Федерацією інструкторами ви полюбите цей вид спорту і переконайтеся на скільки легко практикуватися з кайтсерфом не докладаючи значних фізичних зусиль. Для навчання слід виділити мінімум 2, бажано 3-4 дні.

*На данному етапі навчання в нашій школі проводиться на турецькій і англійскій мовах.

Відкрийте для себе цей дивовижний вид спорту, не витрачаючи  грошей  на тривалі й дорогі поїздки та проживання. Прийнявши рішення ввечері будьте на пляжі вже з ранку, адже дістатися зі Стамбула до нашої локації та тренуватися дуже просто. Не проводьте дні даремно в місцях, де погодні умови та кількість вітряних днів не сприятливі. Вам краще втекти з міста з нами;)

Примітка: Кайтсерфинг - ідеальний вид спорту для пандемії, оскільки це індивідуальний вид спорту, де тільки ви та море)

Переваги Кайтсерфінгу в Затоці Сарос ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Галліполі

 • ВİТЕР

  Знаменитий вітер Егейського моря і Сароса в літні весняні та осінні місяці
 • НАПРЯМОК ВİТРУ

  Безпечна природна зона з вітром, який дме в бухту
 • РİВЕНЬ ВОДИ

  Дуже зручна зона навчання. У районах близьких до берега неглибоко. Піщане дно.
 • ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ

  Простора територія не переповнена кайтамі в затоці
 • РОЗТАШУВАННЯ

  Завдяки своєму географічному розташуванню і погодним умовам це найближча і зручна точка до Стамбулу.

Ціни на Навчання Кайтсерфінгу та Прокат Спорядження (Сезон 2021)

Ціни на Курси Кайтсерфінгу

 • 6 Годин: Будні

  1500TL
  Індивідуальне тренування у воді. 1 людина - 1850 TL
 • 6 Годин: Вихідні

  1750TL
  Індивідуальне тренування у воді. 1 людина - 2100 TL
 • 8 Годин: Будні

  1900TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 2350 TL
 • 8 Годин: Вихідні

  2150TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 2650 TL.
 • 10 годин: Будні

  2300TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 2800TL.
 • 10 годин: Вихідні

  2550TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 3200TL.
ПРИМİТКИ:

*** Стандартні ціни вказані для груп від 2 до 3 осіб. Рекомендований базовий курс становить 8 годин, а 6-годинний пакет призначений тільки для тих, хто має дуже добрий спортивний досвід або вже почав займатися кайтсерфінгом раніше. Всі ціни вказані зі знижкою при оплаті готівкою. Можлива оплата кредитною карткою і за видатком. (Приймаються тільки турецькі кредитні карти). Деталі нижче

Ціни на Прокат Спорядження для Кайтсерфінгу

 • 1 Година Прокату

  230TL
 • 1 День Прокату

  350TL
 • 3 Дні Прокату та більше

  300TL
  Ціна прокату за один день
 • Прокат Гідрокостюму

  45TL
  Ціна прокату за один день
ПРИМİТКИ:

Оренда включає в себе сет, що складається з борда, кайта і планки управління. Шоломи також надаються в залежності від рівня підготовки. Оренда тільки кайта складає 60% від вартості сету, тільки борда 50%. Ми надаємо нашим гостям, які пройшли навчання в PenguenTepe (мінімум 6 годин), постійну знижку на оренду кайтсерф спорядження в розмірі 20%.

Погодинні Заняття і Змішані Пакети Послуг

 • 1 Година Занять

  380TL
 • 1 Година Занять +Прокат

  500TL
  1 година прокату спорядження
 • 1 Година Занять + Прокат

  630TL
  Спорядження дається в оренду на 1 день
 • 2 Години Занять + Прокат

  830TL
  Спорядження дається в оренду на 1 день
ПРИМİТКИ:

*** Пакети послуг є одноденними і повинні бути використані в один і той же день, вони не можуть бути розділені на різні дні. У заявках на оренду потрібне вміння володіти технікою кайтсерфінга. У разі недостатнього рівня підготовки слід брати додаткові заняття. Навіть при наявності власного спорядження, люди з недостатнім рівнем підготовки не можуть бути допущені на тренувальний майданчик. Погодинні заняття проводяться для кайтерів з базовим рівнем підготовки.

kitesurf kredi kartı ile ödeme

Можливість розрахунку на виплат по кредитних картах до 12 місяців (карти турецьких банків)

Увага! Наші стандартні сезонні ціни це ціни за готівковий розрахунок. Якщо ви бажаєте використовувати кредитну карту одним платежем, то до зазначеної суми додається 10%. ; 0-4 міс. з різницею + 10%, 6 мес.с різницею 12% Можлива розстрочка до 12 місяців з різницею 15%
kitesurf eğitimi indirimi

Можливості Раннього Резервування

Пориньте в світ яскравих емоцій заздалегідь, почніть з доступних цін, оцініть можливості; Знижка% 35% - Останній день занять 30 квітня | Знижка 30% - Останній день занять 31 Mая | Знижка 25% - Останній день оплати 31 травня (доступний весь сезон). Для отримання знижок всі оплати повинні бути здійсненні одним платежем

Загальна İнформація та Умови

 • Теоретичні заняття на суходолі можуть проводитися в групах, а навчання в воді може проходити 1,2 або 3 людини. Якщо є 2-3 людини, студентам також корисно уважно спостерігати за перемогами і помилками один одного.
 • Рівень, який може бути досягнутий в кінці тренувального періоду (як і у всіх видах спорту), не може бути абсолютно гарантований. Він може прогресувати швидше або повільніше в залежності від спортивної підготовки людини або погодних умов. Проте, варто зазначити, що в нашому НЕ багатолюдному місці швидкість прогресу значно вище на користь студента, ніж в більш людних туристичних бухтах.
 • Як і у випадку з уроками катання на лижах, уроки можуть не починатися в точний час. Залежно від можливих причин, таких як збільшення або зменшення швидкості вітру, втома студентів (через тривалость курсу), інструктор може перенести заняття на ранній час або відкласти на якийсь проміжок часу, зробивши графік гнучким.
 • Ви повинні виділити мінімум 2 дні для 6-годинних курсів і мінімум 3 дні для 8-годинних курсів (6-годинний курс може підійти тільки для тих, у кого є добрий спортивний досвід або якщо студент вже трохи знайомий з кайтсерфінгом, рекомендований час - 8 годин). Ми рекомендуємо тим, хто може бути вільний, приїжджати в будні дні, так як вони спокійніше вихідних.
 • У разі, якщо вітру недостатньо для заняття, оплачені години переносяться на наступні відвідування.
 • Якщо обладнання не повертається після 1 години прокату, орендна плата стягується за 1 день, незалежно від годин використання
 • PenguenTepe залишає за собою право вносити зміни в умови та ціни, за винятком передплачених.
Наші стандартні сезонні ціни це ціни за готівковий розрахунок. Якщо ви бажаєте використовувати кредитну карту одним платежем, то до зазначеної суми додається 10%. ; 0-4 міс. з різницею + 10%, 6 мес.с різницею 12%; можливий платіж на виплат до 12 місяців з різницею 15%. Приймаються тільки турецькі карти.
PenguenTepe має право змінювати ціну / ставку на послуги, оплата яких не завершена, тому що ставки розстрочки можуть бути змінені фінансовою установою-посередником. Penguentepe не може впливати на відсоток, вказаний вашим банком.
Ціни на пакети є зниженими. Оплата стягується одним платежем. Якщо Ви бажаєте зробити платіж на частково за кожен день, тоді за основу береться базова погодинна ставка.
Бронювання на дату до оплати необхідно підтвердити: kite (at) penguentepe.com | 0545 615 60 00
+9 (0544) 543 24 35 (україномовний асистент) int@penguentepe.com

Google Карта: https://goo.gl/maps/uAos2RtVRpu ( Кращій маршрут буде через Кешан (Keşan), Маршрут короткого шляху Шаркёй (Şarköy) досить поганий)

Трансфер: Ми можемо запропонувати трансфер зі Стамбула і назад для групових тренінгів мінімум 4 людини.

Автобус зі Стамбула: Всі автобуси зі Стамбула до Чанаккале (Çanakkale) і проїжджають через Галліполі (Gelibolu) можуть залишити пасажирів на розв'язці Болаір (Bolayır), яка знаходиться за 15 хвилин від Галліполі. Ми можемо легко зустріти наших гостей, які будуть проходити навчання в нашій школі, у цієї розвилки. Зв'яжіться з нами заздалегідь: kite (at) penguentepe.com | 0545 615 6000
+9 (0544) 543 24 35 (yкраїномовний асистент) int@penguentepe.com
Знижка 35% - Ви можете отримати на курси оплачені і пройдені до 30 квітня (Останній день занять 30 квітня) |
Знижка 30% - Ви можете отримати на курси оплачені й пройдені до 31 Травня (Останній день занять 31 Травня)|
Знижка 25% - Ви можете отримати на курси оплачені до 31 Травня (курс доступний весь сезон). Для отримання знижок оплата повинна бути здійснена одним платежем
kite (at) penguentepe.com | 0545 615 6000
+9 (0544) 543 24 35 (україномовний асистент)
int@penguentepe.com
penguentepe kitesurf

FAQ (ЗАПИТАННЯ Й ВІДПОВІДІ)

Це залежить від людини. Одні вчаться за 7 годин, інші можуть досягти достатнього рівня за 10 годин. Критерій - здатності самостійно ковзати по воді на борді і контролювати кайт. У разі неготовності вам буде рекомендовано брати додаткові уроки замість прокату.

 • Гюнейлі (Güleyli): У вільний час, до або після занять, ви можете відправитися в сусідню затоку  Гюнейлі.
 • Увечері ви можете відправитися в Шаркой (Şarköy - 30 хвилин) або в рибальські ресторани в центрі Галлі полі (Gelibolu - 15 хвилин).
 • Ви можете спуститися в крихітну, але гарну бухту прямо у кайт-пляжу (крайнє зображення).
 • Любителі історії, можуть відвідати місце де розташовувалася легендарна ТРОЯ, а так само побачити величезний макет троянського коня в центрі Чанаккале (при наявності вільного дня)

Дуже часто гості наших гірськолижних турів, побачивши як студенти катаються на борді по воді з «парашутом» загадуються над питанням, що ж це таке, відбувається це через те, що даний вид спорту досить молодий. Також ставлять питання чим же відрізняється кайтбординг від кайтсерфінгу. Тому ми вирішили більш детально написати про це.

І так, що ж таке катсерфінг і кайтбординг? Кайт (Kite) - в перекладі з англійської повітряний змій, борд (board) - дошка, ну тут все ясно) Кайтсерфінг або кайтбординг - катання на дошці по воді, за допомогою повітряного змія. Раніше ці поняття були розділені, кайтсерфінг - для катання на дошці по хвилях, кайтбординг - на воді без хвиль, допомогою вітру і кайта. Але зараз обидва ці назви означають одне і те ж - катання на дошках по воді за допомогою кайта на хвилях або без них. У нашому випадку, ми катаємося на дошці по рівній воді без хвиль, за допомогою вітру і кайта. Стандартна тривалість курсу становить 8 годин (3 дні), який варіюється в залежності від людини, і ці курси будуть розраховані максимум на двох чоловік з інструктором, призначеним для вас протягом 3 днів. Як приклад хотілося б привести лижний спорт. Може бути, половина з тих, хто почав кататися на лижах, взяла один годину лижних уроків, а інша половина увійшла в цей вид спорту, намагаючись і падаючи (що не завжди закінчується добре) без занять. Таким чином, можна почати кататися на лижах з теоретичної підготовки за мінімальний час. Іноді ви можете навіть взяти уроки катання на лижах з групами по 10 осіб. Таким чином, крім лижного уроку 180 TL в годину (+ спорядження + скіпасс додатково), плата за інструктора, який буде виділений Вам на 3-х денний курс, є цілком розумною. Також все необхідне спорядження, яке Ви будете використовувати протягом навчання вже включено в курс. Так само хотілося б відзначити, що навчиться кататися на воді набагато складніше ніж їхати по снігу. Основний причинного є те, що, в сноубордингу, ви перебуваєте вже на стійкій твердої поверхні, тобто на сніговій трасі, а в воді вам необхідно докласти зусиль, навчиться балансувати, плюс відточувати техніку кайта, щоб зуміти ковзати на борді по поверхні води, це і є найважче в кайтсерфінг. Далі все легко, ви їдете внаслідок підтримки швидкості. Головне в цій справі навчиться контролювати кайт, саме з цього неможливо навчиться кайтсерфінгу без допомоги викладача. Важливе зауваження; Вирушаючи в лижну поїздку, ви оплачуєте скіпасс, не забувайте про те перевагу, що ви завжди будете безкоштовно використовувати вітер для кайтсерфінгу, на будь-якому зручному для цього спорту пляжі.

Не буде перебільшенням сказати, що кожна людина у віці від 7 до 70 років може займатися цим чудовим видом спорту. З панеллю керування всього 30 см, можна з легкістю управляти "повітряним змієм" і легко навчитися фристайлу. Оскільки кайт знаходиться в повітрі та притягує вас до трапеції на вашій талії, вашим рукам не потрібно докладати зусиль. Наведемо приклад: Після 3-4 кіл на вейкборді, ви напевне повинні відпочити, тому що ваші руки постійно знаходяться в напрузі. У разі катсерфа ж, той факт, що ви можете кататися протягом 2-3 годин поспіль, пообідати та повернутися до моря знову, це є гарантією можливості займатися цим видом спорту навіть в похилому віці. Тому на наших курсах ви можете зустріти багато іноземних гостей, в тому числі й жінок у віці 60 - 70 років.

Попередження про дорогу для транспорту

Приїжджайте в нашу школу кайтсерфінгу через Кешан (Keşan). Не варто їхати по короткому шляху, який показує Google через Шаркёй (Şarköy), там немає дороги. Натисніть на посилання нижче для навігації. Також рекомендується дотримуватися обмеження швидкості знаків EDS, які будуть у вас на шляху;)

Наша Локація

Натисніть кнопку для розташування / навігації. kite (@) penguentepe.com | 0545 615 6000| +9 (0544) 543 24 35 (україномовний ассистент) int@penguentepe.com

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

TOP
Open chat