fbpx

НАВЧАННЯ КАЙТСЕРФİНГУ / КУРСИ

Протягом 15 років роботи ми з радістю вітаємо вас у наших салонах оренди сноубордів і гірських лиж, а також надаємо транспортні послуги до кращих гірськолижних курортів в Туреччині. Влітку, Навесні та Восени з нашою школою кайтсерфінгу в затоці Сарос Галлі Полі (Gelibolu) в провінції Чанаккале (Çanakkale) ми запрошуємо вас познайомитися з самим приємним, найпопулярнішим видом спорту на відкритому повітрі. Багатьом може здатися, що кайтсерфінг це складно, але це не так. Після завершення курсу кайтсерфінгу з нашими сертифікованими Турецькою Вітрильною Федерацією інструкторами ви полюбите цей вид спорту і переконайтеся на скільки легко практикуватися з кайтсерфом не докладаючи значних фізичних зусиль. Для навчання слід виділити мінімум 2, бажано 3-4 дні.

*На данному етапі навчання в нашій школі проводиться на турецькій і англійскій мовах.

 Відкрийте для себе цей дивовижний вид спорту, не витрачаючи  грошей  на тривалі й дорогі поїздки та проживання. Прийнявши рішення ввечері будьте на пляжі вже з ранку, адже дістатися зі Стамбула до нашої локації та тренуватися дуже просто. Не витрачайте час даремно в місцях з малою кількістю вітряних днів та не сприятливими погодними умовами . Вам краще втекти з міста з нами;) 

Переваги Кайтсерфінгу в Затоці Сарос ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Галліполі

 • ВİТЕР

  Знаменитий вітер Егейського моря і Сароса в літні весняні та осінні місяці
 • НАПРЯМОК ВİТРУ

  Безпечна природна зона з вітром, який дме в бухту
 • РİВЕНЬ ВОДИ

  Дуже зручна зона навчання. У районах близьких до берега неглибоко. Піщане дно.
 • ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ

  Простора територія не переповнена кайтамі в затоці
 • РОЗТАШУВАННЯ

  Завдяки своєму географічному розташуванню і погодним умовам це найближча і зручна точка до Стамбулу.

Ціни на Навчання Кайтсерфінгу та Прокат Спорядження (Сезон 2022)

Ціни на Курси Кайтсерфінгу

 • 6 Годин: Будні

  2900TL
  Індивідуальне тренування у воді. 1 людина - 3500 TL
 • 6 Годин: Вихідні

  3250TL
  Індивідуальне тренування у воді. 1 людина - 3900 TL
 • 8 Годин: Будні

  3600TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 4300 TL
 • 8 Годин: Вихідні

  4000TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 4800TL.
 • 10 годин: Будні

  4200TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 5000TL.
 • 10 годин: Вихідні

  4750TL
  Індивідуальне тренування у воді.1 людина - 5700TL.
ПРИМİТКИ:

*** Стандартні ціни вказані для груп від 2 до 3 осіб. Рекомендований базовий курс становить 8 годин, а 6-годинний пакет призначений тільки для тих, хто має дуже добрий спортивний досвід або вже почав займатися кайтсерфінгом раніше. Всі ціни вказані зі знижкою при оплаті готівкою. Можлива оплата кредитною карткою і за видатком. (Приймаються тільки турецькі кредитні карти). Деталі нижче

Ціни на Прокат Спорядження для Кайтсерфінгу

 • 1 Година Прокату

  320TL
 • 1 День Прокату

  500TL
 • 3 Дні Прокату та більше

  400TL
  Ціна прокату за один день
 • Прокат Гідрокостюму

  80TL
  Ціна прокату за один день
 • Зберігання

  60TL
  Для власного спорядження. 3-й і наступні дні поспіль 40TL
 • Душ, кабіна для перевдягання, шезлонг тощо. Використання

  25TL
  Використання даних послуг у дні навчання та оренди безкоштовні. Також 2 роки безкоштовно для гостей, якi прибали у нас спорядження (мінімум борд або кайт), і 1 рік безкоштовно для прибавших гідрокостюми та трапеції.
 • Надання допомоги

  100-150-200 TL
  Безкоштовно під час навчання. Для гостей, що орендують або приїхали зі своїм спорядженням, у разі потреби,Моторний човен 200 TL, наземний транспорт 150 TL, за підтримки нашої команди пішки 100 TL.
ПРИМİТКИ:

Оренда включає в себе сет, що складається з борда, кайта і планки управління. Шоломи також надаються в залежності від рівня підготовки. Оренда тільки кайта складає 60% від вартості сету, тільки борда 50%. Ми надаємо нашим гостям, які пройшли навчання в PenguenTepe (мінімум 6 годин), постійну знижку на оренду кайтсерф спорядження в розмірі 20%.

Погодинні Заняття і Змішані Пакети Послуг

 • 1 Година Занять

  700TL
 • 1 Година Занять +Прокат

  850TL
  1 година прокату спорядження
 • 1 Година Занять + Прокат

  950TL
  Спорядження дається в оренду на 1 день
 • 2 Години Занять + Прокат

  1400TL
  Спорядження дається в оренду на 1 день
ПРИМİТКИ:

*** Пакети послуг є одноденними і повинні бути використані в один і той же день, вони не можуть бути розділені на різні дні. У заявках на оренду потрібне вміння володіти технікою кайтсерфінга. У разі недостатнього рівня підготовки слід брати додаткові заняття. Навіть при наявності власного спорядження, люди з недостатнім рівнем підготовки не можуть бути допущені на тренувальний майданчик. Погодинні заняття проводяться для кайтерів з базовим рівнем підготовки.

kitesurf kredi kartı ile ödeme

Можливість розрахунку на виплат по кредитних картах до 12 місяців (карти турецьких банків)

Увага! Наші стандартні сезонні ціни це ціни за готівковий розрахунок. Якщо ви бажаєте використовувати кредитну карту одним платежем, то до зазначеної суми додається 13%. ; 0-4 міс. з різницею + 13%, 6 мес.с різницею 15% Можлива розстрочка до 12 місяців з різницею 20%
kitesurf eğitimi indirimi

Можливості Раннього Резервування

Пориньте в світ яскравих емоцій заздалегідь, почніть з доступних цін, оцініть можливості; Знижка% 35% - Останній день занять 30 квітня | Знижка 30% - Останній день занять 31 Mая | Знижка 25% - Останній день оплати 31 травня (доступний весь сезон). Для отримання знижок всі оплати повинні бути здійсненні одним платежем

Загальна İнформація та Умови

 • Теоретичні заняття на суходолі можуть проводитися в групах, а навчання в воді може проходити 1,2 або 3 людини. Якщо є 2-3 людини, студентам також корисно уважно спостерігати за перемогами і помилками один одного.
 • Рівень, який може бути досягнутий в кінці тренувального періоду (як і у всіх видах спорту), не може бути абсолютно гарантований. Він може прогресувати швидше або повільніше в залежності від спортивної підготовки людини або погодних умов. Проте, варто зазначити, що в нашому НЕ багатолюдному місці швидкість прогресу значно вище на користь студента, ніж в більш людних туристичних бухтах.
 • Як і у випадку з уроками катання на лижах, уроки можуть не починатися в точний час. Залежно від можливих причин, таких як збільшення або зменшення швидкості вітру, втома студентів (через тривалость курсу), інструктор може перенести заняття на ранній час або відкласти на якийсь проміжок часу, зробивши графік гнучким.
 • Ви повинні виділити мінімум 2 дні для 6-годинних курсів і мінімум 3 дні для 8-годинних курсів (6-годинний курс може підійти тільки для тих, у кого є добрий спортивний досвід або якщо студент вже трохи знайомий з кайтсерфінгом, рекомендований час - 8 годин). Ми рекомендуємо тим, хто може бути вільний, приїжджати в будні дні, так як вони спокійніше вихідних.
 • У разі, якщо вітру недостатньо для заняття, оплачені години переносяться на наступні відвідування.
 • Якщо обладнання не повертається після 1 години прокату, орендна плата стягується за 1 день, незалежно від годин використання
 • PenguenTepe залишає за собою право вносити зміни в умови та ціни, за винятком передплачених.
Наші стандартні сезонні ціни це ціни за готівковий розрахунок. Якщо ви бажаєте використовувати кредитну карту одним платежем, то до зазначеної суми додається 13%. ; 0-4 міс. з різницею + 13%, 6 мес.с різницею 15%; можливий платіж на виплат до 12 місяців з різницею 20%. Приймаються тільки турецькі карти.
PenguenTepe має право змінювати ціну / ставку на послуги, оплата яких не завершена, тому що ставки розстрочки можуть бути змінені фінансовою установою-посередником. Penguentepe не може впливати на відсоток, вказаний вашим банком.
Ціни на пакети є зниженими. Оплата стягується одним платежем. Якщо Ви бажаєте зробити платіж на частково за кожен день, тоді за основу береться базова погодинна ставка.
Бронювання на дату до оплати необхідно підтвердити: kite (at) penguentepe.com | 0545 615 60 00
+9 (0544) 543 24 35 (україномовний асистент) int@penguentepe.com

Google Карта: https://goo.gl/maps/uAos2RtVRpu (Ви заощадите 30-40 хвилин, вийшовши на щойно завершене шосе Чанаккале перед Малкарою, не потрібно переїжджати через Кешан. Навігація веде правильно).

Автобус зі Стамбула: Всі автобуси зі Стамбула до Чанаккале (Çanakkale) і проїжджають через Галліполі (Gelibolu) можуть залишити пасажирів на розв'язці Болаір (Bolayır), яка знаходиться за 15 хвилин від Галліполі. Ми можемо легко зустріти наших гостей, які будуть проходити навчання в нашій школі, у цієї розвилки. Зв'яжіться з нами заздалегідь: kite (at) penguentepe.com | 0545 615 6000
 
+9 (0544) 543 24 35 (yкраїномовний асистент) int@penguentepe.com

Знижка 35% - Останній день занять 20 Травня |
Знижка 20% -21 травня – 20 червня |

* Не використані години занять у запропоновані дати будуть перераховані за стандартною ціною погодинних уроків. Для отримання знижок вся оплата має бути здійснена одним платежем.

kite (at) penguentepe.com | 0545 615 6000
+9 (0544) 543 24 35 (україномовний асистент)
int@penguentepe.com

Для прогнозів погоди:

Windguru Saros:https://www.windguru.cz/129841 (Ви можете побачити його внизу цієї сторінки)

Також ви можете стежити за мобільними додатками Windy

Це залежить від людини. Одні вчаться за 8 годин, інші можуть досягти достатнього рівня за 13 годин. Критерій - здатності самостійно ковзати по воді на борді і контролювати кайт. У разі неготовності вам буде рекомендовано брати додаткові уроки замість прокату.

Звісно. Проте;

Ви повинні бути в змозі без проблем керувати кайтом на хорошому рівні, знати та вміти застосувати правила безпеки. Вміти безпечно піднімати та припарковувати кайт, добре володіти технікою обгону. Ви не можете займати безпечну вихідну доріжку та тренувальний майданчик для тренування (без тренера) або відпочинку, а також ризикувати іншим спортсменам та студентам. Якщо у вас немає безпечного володіння кайтом на хорошому рівні, ви повинні відвідувати заняття або не займати зону катання.

Очевидно, що наша команда та наша школа беруть на себе важливі фінансові зобов'язання, щоб зробити свій внесок у розвиток цього виду спорту, оскільки це комерційна діяльність. Рятувальні послуги з нашою командою та технічною інфраструктурою (катер, пікап тощо) платні. Порятунок на моторному човні коштує 200 турецьких лір, порятунок на наземному транспортному засобі – 150 турецьких лір, а втручання нашої команди для підтримки вашого обладнання – 100 TL.

 • Гюнейлі (Güleyli): У вільний час, до або після занять, ви можете відправитися в сусідню затоку  Гюнейлі.
 • Увечері ви можете відправитися в Шаркой (Şarköy - 30 хвилин) або в рибальські ресторани в центрі Галлі полі (Gelibolu - 15 хвилин).
 • Ви можете спуститися в крихітну, але гарну бухту прямо у кайт-пляжу (крайнє зображення).
 • Любителі історії, можуть відвідати місце де розташовувалася легендарна ТРОЯ, а так само побачити величезний макет троянського коня в центрі Чанаккале (при наявності вільного дня)
penguentepe kitesurf

Інформація про місцезнаходження та транспорт

Завдяки нещодавно завершеному (Березень 2022 р.) шосе Чанаккале ви можете під’єднатися до нового шосе перед Malkara і повернути на Kavakköy, щоб дістатися до нашої школи принаймні на 30-40 хвилин швидше. Зовсім не обов’язково їхати через Кешан. Навігація Google зараз показує вірний шлях.

Наша Локація

Натисніть кнопку для розташування / навігації. kite (@) penguentepe.com | 0545 615 6000| +9 (0544) 543 24 35 (україномовний ассистент) int@penguentepe.com

YOUTUBE

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

TOP